O MNIE

Przez Życie Motocyklem - Motocykle odkąd sięgam pamięcią zawsze mi towarzyszyły. Już jako mały chłopiec czułem że to nie tylko 2 koła i silnik w ramie ale coś więcej.

W moim przypadku już sama myśl o motocyklach sprawiała że śniłem i marzyłem o podróżach na nich. Tak więc z biegiem dorastania starałem się zmieniać sny i marzenia w rzeczywistość.

Już jako nastolatek miałem za sobą tysiące kilometrów, wyjeżdżając na coraz dalsze wyprawy. W wieku dorosłym, jeśli tylko mogłem łączyłem życie zawodowe, prywatne z motocyklami i podróżami.

W 2007 roku los zaprowadził mnie do Szkocji, w tym samym roku rozpocząłem swoje pierwsze motocyklowe podróże po tej przepięknej krainie, odkrywając jej tajemnice ,historię a przede wszystkim wszelkie trasy i szlaki a nawet miejsca gdzie drogi nie docierały.

I tak do dziś przemierzyłem ten kraj od południ po północ i od zachodu po wschód a także otaczające je wyspy i wysepki które swym zagęszczeniem tworzą archipelagi. Poznałem życie codzienne Szkotów ich tradycje, kulturę i sposób bycia.

Dziś jestem w stanie stwierdzić że po moich wszystkich podróżach które tutaj odbyłem, miejscach które odwiedziłem, przygodach które przeżyłem, ludzi których spotkałem i "magię" przyrody którą tutaj doświadczyłem, kawałek mojego serca należy do Szkocji.

Tak więc moje serce rozdarte jest miedzy Polskę a Szkocję. Aktualnie w Szkocji spędzam większość każdego roku pracując i podróżując.

Urodziłem się w Polsce i w niej wychowywałem gdzie zaczęła się moja przygoda z Motocyklami, moje pierwsze podróże, zloty, kluby motocyklowe i moja przyjaźń z najfajniejszymi ludźmi na świecie.

Tak więc motocykl w moim życiu stal się synonimem podróży. Dziś dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą z ludźmi którzy chcą zwiedzić motocyklem Szkocję.