O MOTOGADABOUT

 

GADABOUT - Oznacza osobę która ma "nie spokojną duszę". Będącą ciągle w ruchu, która podróżuje do wielu ciekawych miejsc, poszukując przygód i wrażeń, czerpiąc z tego radość. Przyjazna dla ludzi z którymi chętnie rozmawia i poznaje ich świat. Zbierając pamiątki w postaci wspomnień, wiedzy i doświadczenia. Chyba w każdym z nas drzemie taki Gadabout...

 

MOTOGADABOUT - Tworzą oprócz MNIE ludzie którzy z motocyklami i podróżami związani są od lat. Ludzie którzy wkładają wiele pracy w przygotowanie każdej wyprawy,wykorzystując przy tym swoje umiejętności oraz doświadczenie.


Ludzie którzy wzajemnie się uzupełniają, by sprostać każdemu wyzwaniu. Są Nimi moi dobrzy przyjaciele z mojego rodzimego miasta, którzy zajmują się zawodowo mechaniką motocyklową oraz transportem.


Jest także Szkot z krwi i kości, prawdziwy TUbylec ,człowiek który Szkocję zna od podszewki, dla którego żaden dialekt czy gwara nie stoi na przeszkodzie do porozumienia się.
 

MOTOGADABOUT - to nie tylko podróże na motocyklu z miejsca na miejsce. Dla nas nie jest najważniejszy start i meta a to co znajdziemy pomiędzy, dlatego staramy się wykorzystywać w pełni nasze doświadczenie, by pomóc Wam zorganizować podróże motocyklem po Szkocji tak a byście na chwilę zapomnieli o tym co było przed i co będzie potem i mogli czerpali radość z podróży, delektować się wspaniałymi krajobrazami i móc zatopić się w przyrodzie, poznać nowych ludzi i Bogatą Historie Szkocji.